Informační systém pro pojišťovací makléře

Portál pro poradce je informační systém určen pro finanční makléřství, makléře a ostatní firmy v oblasti zprostředkování pojištění, investic, hypoték a jiných finančních produktů. Systém využívají také hypoteční makléři, investiční makléři, pojišťovací zprostředkovatele a jakékoliv jiné typy firem finančního poradenství.

Získejte ideálním řešení pro automatizaci a zjednodušení prácestrong> ve vaší makléřské firmě. Důležitým aspektem Informačního systému pro finanční makléřství je možnost okamžitého zjištění důležitých informací o chodu vaší firmy z detailních statistik a srovnání trendů. Celá makléřská firma, vedoucí skupin i koncoví obchodníci získají snadný a přehledný nástroj pro zrychlení a zjednodušení práce.

Informační systém pro makléře šetří firemní peníze

Náš a intuitivní firemní systémstrong> vám pomůže odhalit problémy v práci poradců, které stojí vaší makléřskou firmu peníze. Snadno získáte informace typu nevyřešené intervence, nízká proplacenost, stornovost, rozložení produkce a další...

Přestože již využíváte jiný firemní systém, nebo vaše data spravujete například v excelu, nebo jakkoliv jinak, není zde překážka vaši historickou produkci a veškerá data přenést do našeho software a začít výhody nového informačního systému pro finanční poradenství využívat naplno. Vaše historiká produkce se promítne do grafů a tabulek, bude tak moct sledovat trendy a vývoj jakýchkoliv hodnot od začátku vašeho podnikání.

Hromadné vložení provizí a hromadné výplaty

Vkládejte hromadně provize zaslané od partnerů / pojišťoven. Informační systém má univerzální rozraní pro vložení datového souboru s provizemi od jakéhokoliv partnera. Provize se sami rozpočítají mezi jednotlivé poradce podle jejich pozic.

IGATE automaticky počítá úložky do storno fondu, podle vašeho vlastního nastavení. Provize můžete vyplácet hromadně jedním platebním příazem díky napojení na jakékoliv internetové bankovnictví. Po odeslání provizí se poradcům automaticky vygenerují zaúčtovatelné provizní výpisy a firma získá výstup pro účetnictví.

Optimalizace Informačního systému pro vaši makléřskou firmu

Software vždy upravíme podle vašeho obchodního modelu: Nastavíme, upravíme nebo doděláme vámi požadované funkce a design upravíme podle vaší firemní identity. Získáte tak softwarové řešení přesně na míru. Čtěte více o jednotlivých funkcí systému portál pro poradce